Warsztaty weekendowe EV3

Oferta przeznaczona dla dzieci starszych (8-12 lat)

Oferta przeznaczona dla dzieci starszych (8-12 lat) lub dla uczestników, którzy wcześniej realizowali warsztaty na poziomie podstawowym. Na zajęciach poznajemy zawartość zestawów, funkcjonalność wszystkich ich modułów i sprawdzamy przykłady ich zastosowań. Następnie, w oparciu o wybraną tematykę zajęć, budujemy konstrukcje zaproponowane przez naszych instruktorów. Kolejnym etapem warsztatów jest zapoznanie się Uczestników z przyjaznym,  wizualnym środowiskiem programistycznym, w którym będą mogli tworzyć oprogramowanie animujące tworzone przez Nich konstrukcje. Wszystko to pod okiem przyjaźnie nastawionych i chętnych do pomocy instruktorów.

Warsztaty odbywają się z wykorzystaniem rozbudowanych zestawów edukacyjnych Lego Mindstorms NXT 2.0 lub EV3, urządzeń mobilnych i komputerów PC.

Informacje organizacyjne:

Jednodniowe, kompleksowe warsztaty to 7 godzin zegarowych zajęć. Na naszym spotkaniu realizujemy minimum jeden złożony projekt, który zaproponują nasi instruktorzy. Na grupę 14-sto osobową (ilość maksymalna uczestników) przewidzieliśmy dwóch instruktorów i dodatkowo jedną osobę pomocniczą. Podczas warsztatów oferujemy dostęp do przekąsek i napojów. Każdy Uczestnik warsztatów otrzymuje certyfikat ukończenia warsztatów oraz upominek.

Informacje dodatkowe: ilość miejsc – 14cena – 120 zł

  • Data 15/10/2016
  • Wiek 8-12 lat
  • Ilość osób 14
  • Godziny 7 godz.
  • Poczęstunek tak
  • Instruktorzy 2 instruktorów
120 zł cały dzień
Zapytaj o ofertę!