O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą pasjonatów nowoczesnych technologii, które wykorzystujemy na co dzień i z którymi eksperymentujemy, wdrażając je w typowe i nietypowe rozwiązania w wielu obszarach życia. Jesteśmy gorącymi zwolennikami stosowania narzędzi technologii informacyjno komunikacyjnych w edukacji. Posiadamy stopnie naukowe doktora nauk technicznych i społecznych, odpowiednio w zakresie informatyki i pedagogiki co pozwala nam w miarę możliwości najlepiej kształcić naszą kadrę instruktorów, których wybieramy spośród absolwentów kierunków technicznych (głównie informatyka) i społecznych (pedagogika przedszkolna i szkolna) krakowskich uczelni. Każdy nasz instruktor ma przygotowanie pedagogiczne i minimum roczne doświadczenie w pracy z dziećmi.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Wykwalifikowana kadra

Każdy nasz instruktor ukończył kierunek studiów, który merytorycznie przygotował go do wykonywanego zawodu. Ponadto każda nowa osoba w naszym zespole przechodzi wewnętrzne szkolenie z zakresu metodyki pracy z dzieckiem zależnej od etapu edukacyjnego, na którym dany kandydat miałby prowadzić warsztaty oraz szkolenie techniczne. Dodatkowym atutem są ukończone kursy wychowawców kolonijnych.

Przyjazna atmosfera i indywidualne podejście do każdego uczestnika

Priorytetem na naszych zajęciach jest przyjazna atmosfera. Dbamy o to, aby każdy uczestnik warsztatów przez cały okres ich trwania objęty był staranną opieką instruktorów – także w kwestii indywidualizacji przebiegu zajęć. Same warsztaty odbywają się w duchu wzajemnego planowania i kooperacji z lekką nutką współzawodnictwa.

Dopasowany program warsztatów

W zależności od wybranego wariantu szkolenia możecie być Państwo pewni, że narzędzia, metody i formy pracy będą dostosowane do wieku i etapu edukacyjnego, a także rozwojowego Waszego Dziecka. Dodatkowo dbamy o to, aby na każdym naszym kursie znalazły się elementy naszego autorskiego programu nauczania algorytmiki, a także aby prowadzone zajęcia miały możliwie wiele unikalnych projektów.

Nowe standardy pracy

W trosce o deklarowaną jakość naszych warsztatów zmniejszyliśmy liczebność grup do maksimum 10 osób. W przypadku kursów indywidualnych (powyżej 10 uczestników) zajęcia prowadzi dwóch instruktorów. Wiele naszych kursów przewiduje jedno stanowisko pracy na jednego uczestnika. Catering zapewniają nam firmy zewnętrzne specjalizujące się w codziennych dostawach zbilansowanych i zdrowych posiłków „slow food”.

Z nami Twoje dziecko rozwinie swoje ukryte super moce:
Umiejętność planowania100%
Umiejętność pracy w zespole100%
Kreatywność100%
Umiejętność logicznego myślenia100%